Jako Dystrybutor Grupy Azoty polecamy 

najnowsze, 33 wydanie dwumiesięcznika "Agrolider"

 

pobierz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W dniu rozpoczęcia Roku Szkolnego 2016/2017 uczniowie klas I-szych i II-gich z Publicznej Szkoły Podstawowej w Lubichowie otrzymali piękne zestawy szkolne ufundowane przez Grupę Azoty w ramach programu "Lider Polskiej Dystrybucji - wrześniowa wyprawka do szkoły". Dyrekcja szkoły złożyła serdeczne podziękowania dla Grupy Azoty na ręce przedstawiciela Elewatora Jabłowo.

Miło było patrzeć na radosne miny zaskoczonych dzieciaków!

 

 

 

Wyposażamy w zbiorniki do RSM!!!

Pomorskie Centrum Obsługi Rolnictwa Elewator Jabłowo Sp. z o.o. kontynuuje wyposażanie gospodarstw rolnych w zbiorniki do nawozu płynnego RSM na zasadzie umów najmu.  

W ostatnim czasie, zbiorniki zostały dostarczone do kilkunastu gospodarstw rolnych. Są to zestawy dwóch polietylenowych pojemników o łącznej ładowności odpowiadającej jednej cysternie RSM.

Jednocześnie możemy zaoferować Państwu sprzedaż zbiorników w różnych wariantach konfiguracyjnych.

Zainteresowanych najmem lub zakupem prosimy o kontakt z działem agrotechniki pod numerem telefonu 58 56 216 27 wew. 24 lub z obsługującymi Państwa handlowcami.

 

Przebudowa i modernizacja dróg wojewódzkich nr 222 i 229, na odcinku: Starogard Gd. - Jabłowo - Lipinki Szlacheckie - węzeł A1 Ropuchy

Po przebudowie drogi zdecydowanie poprawi się jakość poruszania się zarówno samochodów jak i pieszych. Inwestycja ułatwi kierowcom dojazd do autostrady, która łączy północ z południem Polski, ale też generalnie poprawi spójność komunikacyjną całego powiatu. W wyniku przebudowy 8 km odcinka drogi ze Starogardu do węzła A-1 w Ropuchach jezdnia zostanie poszerzona do 7,0 m,  powstaną nowe chodniki i ścieżka rowerowa.  W Jabłowie na skrzyżowaniu dróg wojewódzkich nr 222 i 229 pojawi się rondo. Nie zabraknie wiat autobusowych oraz oświetlenia w obszarach zabudowanych. Wzmocniona zostanie również istniejąca konstrukcja nawierzchni. Dzięki temu nośność drogi zostanie podniesiona do 115 kN/oś zgodnie ze standardami występującymi w UE. Termin zakończenia tej inwestycji, mimo przesunięcia daty jej rozpoczęcia, się nie zmieni. Droga powinna zostać oddana do użytku w czerwcu 2017 roku.

Więcej informacji pod linkiem:  http://www.skanska.pl


 

 

Zapraszamy wszystkie dzieci do zaglądania na stronę www.grupaki.pl

Można na niej pograć w gry, wydrukować kolorowanki czy też dowiedzieć się o aktualnych konkursach!

 

 

 

 

 

 
                     

 

 

 

 

 

rzetelna_firma