Zapraszamy do serwisów partnerskich

             

Nadrzędnym celem naszej Spółki jest długofalowa współpraca z producentami rolnymi, doradztwo i kompleksowe zaopatrzenie w środki produkcji. Oferujemy Państwu szeroką gamę produktów takich jak: środki ochrony roślin, nawozy i materiał siewny.

Nasza Firma oferuje bardzo atrakcyjne ceny oraz dogodne warunki płatności. Zapewniamy dowóz zakupionych towarów w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Jako Autoryzowany Dystrybutor Grupy Azoty oferujemy Państwu nasze doradztwo na polu i szeroką gamę środków do produkcji rolnej: nawozy, środki ochrony roślin w konkurencyjnych cenach i dogodnych formach płatności w tym również z rozliczeniem po żniwach poprzez sprzedaż plonów.

Materiał siewny z premią cenową! Oferujemy Państwu najwyższej jakości materiał siewny zbóż i rzepaku. Polecamy zwłaszcza nasiona pszenicy ozimej polskich sprawdzonych odmian z hodowli HR Strzelce: Zyta, Fregata jak również nasiona niemieckich odmian elitarnych z hodowli Saaten Union: Akteur, Arktis. Odmiany te cechują się rewelacyjnymi parametrami jakościowymi i dobrym plonem. Klienci którzy zakupią u nas materiału siewny tych odmian otrzymują możliwość podpisania umowy sprzedaży zbiorów ze specjalną premią cenową za utrzymanie wysokiej jakości i czystości odmianowej pszenicy. W tym wypadku klienci nic nie tracą, a mogą tylko zyskać! Już od dwóch sezonów nasi Klienci z sukcesem produkują pszenicę Akteur i Arktis! Zachęcamy do szybkiego kontaktu z nami abyście i Państwo mogli dołączyć do grona producentów rolnych produkujących pszenicę klasy premium poszukiwaną na całym świecie!

       Akteur     Arktis

   Fregata     Zyta

(klikając w nazwy odmian znajdziecie Państwo szczegółowy opis)

 

Poza wyżej wymienionymi odmianami znajdziecie Państwo u nas szeroką ofertę czołowych firm nasiennych:

    Danko, HR Strzelce, Poznańska Hodowla Roślin,

    Hodowla Roślin Smolice KWSLimagrainPioneer, Euralis, Monsanto, Syngenta

 

W ofercie Elewatora Jabłowo nasiona kukurydzy!

Polecamy zwłaszcza odmiany kiszonkowe:
Libretto z hodowli Saatbau Linz FAO 240 -> ulotka
Delphine z hodowli Euralis FAO 220 -> ulotka
W tym roku testować będziemy nową odmianę Smoothi FAO 210-220 hodowli Casussade semences – kukurydza świetna na kiszonkę i biogaz, zarejestrowana w 2016 r. w Niemczech -> ulotka

Na ziarno polecamy kukurydzę Hoxxman FAO 230 hodowli Ragt Semences -> ulotka

Uzupełnieniem oferty są mikronawozy oraz środki chemiczne do zastosowania w kukurydzy.  Skuteczny duet chwastobójczy:  Ikanos 040 OD oraz Zeagran 340 SE -> ulotka ,a  także rewelacyjny fungicyd Tazer, który nie tylko chroni rośliny przed chorobami grzybowymi, ale również zauważalnie poprawia jakość i plon -> ulotka

 

Nasz zespół doradców we współpracy z przedstawicielami firm nawozowych, chemicznych i nasiennych redaguje "Informator Agrotechniczny" w którym znajdziecie Państwo artykuły dotyczące aktualnych zagadnień związanych z nawożeniem i ochroną upraw (poniżej do pobrania).

Informator Agrotechniczny - wiosna 2017     Informator Agrotechniczny - jesień 2016

Regulamin programu lojalnościowego"Złote Pole"

 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji – nasi handlowcy służą doradztwem i chętnie przygotują program ochrony/nawożenia dostosowaną do Państwa potrzeb. Możecie Państwo spotkać nas także na corocznych targach rolnych podczas których chętnie udzielimy wszelkich informacji związanych z aktualną ofertą.

Dział Agrotechniki odpowiada za:

- Doradztwo agrotechniczne w gospodarstwach

- Sprzedaż środków do produkcji rolnej

Grupa Azoty Zakłady Azotowe "Puławy" S.A. produkty:

(karty charakterystyk dostępne pokliknięciu w logo produktu)

 

 

Jednocześnie pragniemy Państwa zainteresować Szczegółowymi katalogami produktów "Puławy" S.A. (materiały do pobrania poniżej)

 

 

 

Grupa Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A. produkty:

Polifoska® 4, Polifoska ®5, Polifoska® 6, Polifoska ®8, Polifoska® Petroplon, Polifoska® 21

 

 Gdańskie Zakłady Nawozów Fosforowych "Fosfory" S.A. produkty:

Amofoska (gama produktów), Amofoska Corn, Superfosfat wzbogacony

 

Grupa Azoty S.A. produkty:

 

 Grupa Azoty Zakłady Azotowe Kędzierzyn S.A. produkty:

ZAKsan®,

 

Ekoplon S.A. produkty:

 

Maximus AminoMicro Uniwersal, Maximus AminoMicro Zboże, Maximus AminoMicro Rzepak, Nitrospeed 39, gama nawozów Ekolist i Amino Power

Zakup nawozów z rodziny Maximus AminoMicro daje możliwość uzyskania dodatkowej premii przy skupie zbóż - szczegóły u Doradców Handlowych.

 

 

 

rzetelna_firma